ראיונות העבודה הטלפונים, המצולמים והמקוונים- און-ליין הפכו להיות חלק מתהליך גיוס ברוב החברות. אם יש לך ספק לגבי הדרך בה את.ה עובר.ת מסך, רוצה לוודא שהכנת סביבת שיחה מתאימה, או שחשוב לך לתרגל ריאיון כזה, מזמינה אותך לצור קשר ולהיות הכי מוכן.נה שיש. 

הכנה לראיון עבודה און-ליין

רוב הצעירים והצעירות שאני מכירה לא יודעים מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים, וזה מאוד טבעי. יש הרגשה של בלבול והצפה לנוכח האפשרויות הרבות שקיימות היום.
בעבודה משותפת נחקור ונגלה את תחומי העניין והחוזקות שלך, נאבחן את נטיותך התעסוקתיות ונמצא הכוונה לתחומי לימוד אפשריים אשר יעניקו לך מקצוע מספק.

ייעוץ וליווי במציאת תחום לימודים

למדת, רכשת מקצוע או נקודת פתיחה טובה לקריירה או שעומדת בפניך החלפת מקום עבודה. ישנן שאלות רבות שצריך לענות עליהן: האם קורות החיים שלך כתובים נכון? איפה מתחילים לחפש עבודה? איך מתכוננים לריאיון עבודה?  ועוד. אשמח לתת לך את העקרונות הבסיסיים ב2-3 פגישות או להמשיך וללוות אותך בתהליך כולל סימולציות לריאיונות עבודה וחיזוק יכולות התקשורת הבינאישית שלך.

ייעוץ וליווי בתהליך קבלה למקום עבודה
לוגו-סופי.jpg

רבים מבני ה 35-55 מוצאים את עצמם שקועים בקריירה שאינה תואמת את מי שהם כיום.
התבגרת, התפתחת והבנת שאפשר גם אחרת אבל עדיין קיימת חוסר בהירות לגבי העיסוק הבא. בעבודה משותפת נחקור נגלה את תחומי העניין והחוזקות שלך, נאבחן את נטיותך התעסוקתיות, נחקור אילו דברים מניעים אותך בעבודה ומספקים אותך ונמצא תחומי התפתחות חדשים.

ייעוץ וליווי
במציאת קריירה שניה

עפ"י מחקרים פחד קהל או פחד במה הוא הפחד המוביל בעולם. נכון, לא כל אחד נולד "כוכב" אבל כל אחד יכול לרכוש מיומנויות של כוכב.
לכוכבים יש "סיפור". נעבוד יחד על כתיבת הסיפור שלך שירתק את הקהל (סטוריטלינג), נדייק את שפת הגוף והשימוש בקול, נעבוד לפי מתודולוגיה של פרזנטציה מנצחת, נתייחס לתוכן ונראות המצגות שלך, נגיע לפרטים טכנים ועוד.
בנוסף נעבוד יחד על שיפור רמת הביטחון על ידי אימון וסימולציות. 

שיפור מיומנויות  עמידה מול קהל-פרטני

כולנו מכירים את האנשים האלה, שלא משנה את מי הם פוגשים ועם מי הם צריכים לעבוד- הם מייד מצליחים לייצר כימיה עם האדם השני ולהניע ולקדם את מטרותיהם. איך הם עושים את זה? רוצים גם אתם את היכולת הזו?
הרצאת "תקשורת מקרבת" ככלי להשגת מטרות – הרצאה בת שעה בה נלמד ונכיר:
• משמעות שפת הגוף בהנעה לתקשורת   

   טובה
• התבוננות וזיהוי מאפיינים בשפת הגוף

   ועל מה הם מצביעים
• התאמת שפת הגוף ליצירת תקשורת 

   מקרבת


לאור מה שנלמד בהרצאה נתרגל טכניקה פשוטה תוך כדי דיאלוגים בין המשתתפים.
 

למי מיועדות ההרצאה והסדנה?
עובדים ומנהלים, אנשי עסקים ומכירות, נותני שירות, הורים, מורים, אנשי מקצועות הבריאות, וכל אדם המעוניין לשפר את יכולות התקשורת שלו בשיח בינאישי.  

משמעותה של שפת הגוף בתקשורת מקרבת
הרצאה או סדנה
עמידה מול קהל יעוץ קריירה לימודים הכנה ל