שפת גוף

השפה שקובעת

הקדמה

שפת גוף היא לדעתי השפה הראשונה שאנחנו לומדים. היא מערכת של תקשורת לא מילולית, המורכבת מהבעות פנים, קול, מרחב אישי, תנועות גוף ותנוחות. היא מהווה חלק נכבד מהתקשורת הבין אישית, ומעבירה מסרים רבים, לעיתים אף יותר מהמילים שאנו אומרים.

הבנת שפת הגוף חשובה מאוד לתקשורת יעילה. היא מאפשרת לנו לקלוט מסרים סמויים, להבין טוב יותר את רגשותיהם של אחרים ולשפר את היחסים בינינו.

המחוות השונות של שפת הגוף יכולות לרמז על "מה עובר לנו בראש" או "על מה אני מרגישה" אבל חשוב לזכור: ששפת הגוף אינה מדע מדויק. אותה תנועה יכולה פעם אחת לרמז על רגש אחד ובפעם אחרת לרמז על רגש אחר.

לכן, חשוב לשים לב לא רק לתנועות עצמן, אלא גם להקשר שבו הן מתרחשות. למדוד את האדם על פי עצמו, ותמיד תמיד לחפש סימנים תומכים נוספים לתחושות שלך.

עם קצת תשומת לב ותרגול, ניתן ללמוד לזהות ולפרש את סימני שפת הגוף בצורה יעילה, ולשפר משמעותית את התקשורת הבין אישית ולהגיע להישגים מרשימים הן ברמה האישית והן ברמה הבין אישית והמקצועית.

איך זה קורה?

הרצאה- מה אומרת לי שפת הגוף שלך? הלקוחות, הקולגות, הכפיפים והמנהלים

נציגי מכירות, שירות לקוחות, שיווק ומנהלים בכל הדרגים פוגשים ומתקשרים מדי יום עם עשרות אנשים. התקשורת נעשית לא רק ברמה המילולית, אלא גם במסרים של שפת הגוף. מסרים אלו משפיעים ומשדרים מידע ומסרים לתת-המודע של הצד השני, ומשחקים תפקיד חשוב בהצלחת התקשורת וביכולת של הנציגים שלך להשפיע ולשכנע. שפת הגוף היא התקשורת הבלתי מילולית שבאה למעשה לתמוך ולחזק את המסרים הוורבליים שלכם.

הרצאה זו תעסוק בשפת גוף ובחשיבותה לתקשורת בין-אישית.

ביחד נלמד כיצד לקרוא את שפת הגוף של הצד השני, ולזהות מסרים לא מילוליים כגון:

מבטים, מחוות ידיים, נגיעות בפנים ועוד

הרצאה זו מיועדת לכל מי שרוצה לשפר את מיומנויות התקשורת הבין-אישית, ולהבין טוב יותר את הלקוחות, הקולגות, הבוס, החברים והקרובים לנו וכן, גם את בני הבית.

הרצאה זו תעזור לכם לשפר את התקשורת שלכם, ולהצליח יותר בחיים האישיים והמקצועיים שלכם.

דילוג לתוכן